Monday, March 12, 2007

Goja deri ne vesh


Siç mund ta keni marre me mend nga titulli jam shume ne qejf sot.Ndihem si femije i lumtur , qe mami sapo i ka blere nje tullumbac (fiksim i kam pas dhe ende i kam tullumbacat)..
Pse do thoni?Hajt se po ju bej çikkkkkk gizili..
Kete te diele (me 18) nisem per ne Tirane .Kam ca pune per te bere ndaj me kete rast do rri ca dite.
Pa merak do bej tere ato fotografi dhe do jua tregoj dhe juve:)
Redbonsai po pate kohe takohemi si thua?Me lajmero:)
Shendet te gjitheve,
Duararti Sili:))

p.s: do shof ca teatre kukullash se me japin frymezim per budallalliqe dhe gjera te hatashme njekohesisht:)

15 comments:

tetena said...

Eni perfito dhe e kalofsh mire.

redBonsai said...

En,
Te nis email brenda javes me pikat e kontaktit
Do me behet qejfi te njihemi dhe nga afer.

Pershendetje rB

eni said...

tena: flm
redbonsai: see u there:)pse i ke hequr shkrimet nga blogu me qe ra llafi?

ET said...

shkofsh e ardhsh shnosh ?
ardhsh shnosh ?
Ku ?
atehere: shkofsh e shkofsh shnosh !
Ardhsh shnosh ketu, ne Virtual Albania Eni :)
ps:po s'e pate te rende i ben nji fotografi maternitetit per mua ?

eni said...

pse e dashke foton e maternitetit o E.T?

ET said...

nostalgji Eni :)

redBonsai said...

cilat shkrime kam hequr nga blogu,

nuk e kuptoj!!!

redBonsai said...

E.T,

E pse i thua Enit,ti?
Nuk ke besim tek fotot e mia dhe te Consuelos?

Ke maternitet do të riun apo të vjetrin?

hihihi

ELAIS said...

Eni une u zilepsa. Dua edhe per vete te shkoj ne Tirane po aha... do pres dhe ca. Ja kalofsh sa me bukur atje.

Lily said...

E lumja ti! Ja kalofsh mire Eni.

belle_fleur said...

oh sa mire....kalofsh sa me bukur eni dhe sill sa me shume foto:))

eni said...

elais, lily , belle: falemderit goca:)

edrus said...

Eni te uroj rruge te mbare dhe u kenaqsh .......u kenaqsh sa c'u kenaqa une :)(eshte e pashpreheshme me fjale ;))

P.s:terhiqja nje cike veshin motres dhe puthe nga ana ime :)

eni said...

ha ha Edrus :)ok:)

shqipo said...

hajde ca qefi do beke. mos harro aparatin, bateri e karta memorje. oh... edhe nje pale cizme llastiku se sikur kane fillu shirat andej nga tirana plot balte

About Me

My photo
Albanian digital and analogue photographer with a huge love for alternative printing process and all other avantgarde mixed media techniques. All of the work in this blog (photos,writings) except the ones whose source is shown , belong to the blog author.Do not take them without permission.This work is under protection!

book covers from my photos

This content requires Adobe Flash Player version 8.0.0 or greater. Get Flash

http://www.lulu.com/shop/arb-elo/zero-3d-a5/paperback/product-18704303.html?showPreview=true &

This content requires Adobe Flash Player version 8.0.0 or greater. Get Flash

http://www.lulu.com/shop/arb-elo/xixa-t%C3%AB-zeza/paperback/product-20779928.html?mid=social_facebook_pubsharefb?showPreview=true

Behance Network Profile

eni turkeshi Portfolio

my vimeo video collage

Follow this blog with bloglovin

Follow Albtranslator

Follow by Email

Stop plagiarism!

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

stumble upon

Stumble Upon Toolbar

What Photographers said about my work

http://www.flickr.com/groups/contrasted_gallery/discuss/72157625043221479/

Creative Common Licence

Proud Founder of Independentphotos Group!

Independentphotos. Get yours at bighugelabs.com/flickr

Proud Admin of Albanian Photographer's Group

Fotografe Shqiptare / Albanian photographers. Get yours at bighugelabs.com/flickr

travel brain

Travel Map
I've been to 121 cities in 17 countries
Eni is an explorer that:
does their own thing
is happy with a roof and running water
flirts with danger
Travel cred: great
I rank in the top...
0.1% most cities visited - Albania
0.2% most cities visited - Kosovo
0.4% most cities visited - Denmark

Search This Blog

Blog Archive

Followers

Counters for Albtranslator